Deprecated: Function eregi() is deprecated in /sata1/home/users/forestcollege/www/eng.forestcollege.if.ua/maincore.php on line 35 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /sata1/home/users/forestcollege/www/eng.forestcollege.if.ua/maincore.php on line 35 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /sata1/home/users/forestcollege/www/eng.forestcollege.if.ua/maincore.php on line 36 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /sata1/home/users/forestcollege/www/eng.forestcollege.if.ua/maincore.php on line 36 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /sata1/home/users/forestcollege/www/eng.forestcollege.if.ua/maincore.php on line 37 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /sata1/home/users/forestcollege/www/eng.forestcollege.if.ua/maincore.php on line 37 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /sata1/home/users/forestcollege/www/eng.forestcollege.if.ua/maincore.php on line 38 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /sata1/home/users/forestcollege/www/eng.forestcollege.if.ua/maincore.php on line 38 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /sata1/home/users/forestcollege/www/eng.forestcollege.if.ua/maincore.php on line 39 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /sata1/home/users/forestcollege/www/eng.forestcollege.if.ua/maincore.php:35) in /sata1/home/users/forestcollege/www/eng.forestcollege.if.ua/maincore.php on line 186 Precarpatian Forestry College - News: Туристичний похід на г. Грофа  
March 07 2021 22:12:18
Navigation
¤ NEWS
¤ INFORMATIONS
¤ Entrant
¤ Electronic textbooks
¤ EDUCATIONAL MATERIALS
¤ PHOTO GALLERY
Users Online
¤ Guests Online: 1

¤ Members Online: 0

¤ Total Members: 5
¤ Newest Member: teacher
Туристичний похід на г. Грофа
Вже не вперше студенти нашого коледжу беруть участь в екологічних акціях для збереження чистоти Карпат. Так і цього разу група студентів Прикарпатського лісогосподарського коледжу здійснила еколого-пізнавальний похід на г. Грофа. На цьому маршруті знаходиться туристичний притулок на полонині Плісце, що користується великою популярністю в туристів не тільки з України, а й з сусідньої Польщі.

Ідея відновити притулок, що був зруйнований, з’явилась в 2001 році. Отримання дозволів, пошук коштів, планування і власне будівництво - на все це пішло довгих 7 років. Керівником будівництва фактично був голова правління Івано-Франківської регіональної фундації «Карпатські стежини» Василь Гутеряк, за координацією якого туристи і волонтери майже 2 роки носили матеріали від кінця лісовозної дороги до полонини. 17 листопада 2008 р. туристичний притулок Плісце був урочисто відкритий і освячений.В 2011 році студенти нашого коледжу долучилися до облаштування притулку, взявши участь в доставці вагонки для кімнат. І з того часу кожної осені студенти четвертого курсу спеціальності «Туристичне обслуговування» разом з викладачами вирушають у мандрівку на г.Грофа, щоб милуватися красою та величчю Карпат та одночасно долучитися до доброї справи. Цього року студенти провели екологічну акцію «Студенти за чистоту Карпат». Вони здійснили прибирання території біля будинку та знесли в с. Осмолода сміття залишене іншими туристами. Працівник Осмолодського лісництва, випускник нашого коледжу Кузь Ярослав, подякував студентам та викладачам за турботу про чистоту гір.

Назавжди в пам’яті учасників походу залишаться освітлені вечірнім сонцем вершини гір, пісні біля багаття, смачний борщ, свіжість карпатської ночі. Кожен хотів би ще і ще раз повертатись сюди, як і багато інших туристів, що залишили свої вдячні записи в книзі - туристичній пошті.

Учасник походу Ярослав Янишівський
Використано матеріали http://wikimapia.org

Comments
No Comments have been Posted.
Post Comment
Please Login to Post a Comment.
Ratings
Rating is available to Members only.

Please login or register to vote.

No Ratings have been Posted.
Login
Username

PasswordNot a member yet?
Click here to register.

Forgotten your password?
Request a new one here.
Member Poll
There are no polls defined.
Render time: 0.11 seconds 1,110,871 unique visits