Deprecated: Function eregi() is deprecated in /sata1/home/users/forestcollege/www/eng.forestcollege.if.ua/maincore.php on line 35 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /sata1/home/users/forestcollege/www/eng.forestcollege.if.ua/maincore.php on line 35 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /sata1/home/users/forestcollege/www/eng.forestcollege.if.ua/maincore.php on line 36 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /sata1/home/users/forestcollege/www/eng.forestcollege.if.ua/maincore.php on line 36 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /sata1/home/users/forestcollege/www/eng.forestcollege.if.ua/maincore.php on line 37 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /sata1/home/users/forestcollege/www/eng.forestcollege.if.ua/maincore.php on line 37 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /sata1/home/users/forestcollege/www/eng.forestcollege.if.ua/maincore.php on line 38 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /sata1/home/users/forestcollege/www/eng.forestcollege.if.ua/maincore.php on line 38 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /sata1/home/users/forestcollege/www/eng.forestcollege.if.ua/maincore.php on line 39 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /sata1/home/users/forestcollege/www/eng.forestcollege.if.ua/maincore.php:35) in /sata1/home/users/forestcollege/www/eng.forestcollege.if.ua/maincore.php on line 186 Precarpatian Forestry College - News: ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ  
January 28 2021 03:46:56
Navigation
¤ NEWS
¤ INFORMATIONS
¤ Entrant
¤ Electronic textbooks
¤ EDUCATIONAL MATERIALS
¤ PHOTO GALLERY
Users Online
¤ Guests Online: 1

¤ Members Online: 0

¤ Total Members: 5
¤ Newest Member: teacher
ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ
В Прикарпатському лісогосподарському коледжі відбулося урочисте вручення дипломів випускникам 2013р. Вручали дипломи випускникам денної форми навчання спеціальностей "Лісове господарство", "Бухгалтерський облік", "Землевпорядкування" та випускникам заочної форми навчання спеціальності "Лісове господарство". Вручення дипломів - одна з найбільш хвилюючих подій у житті недавнього студента, а тепер – випускника, адже це своєрідний підсумок копіткої праці кількох років.
Для кожного з присутніх цей день був по-своєму радісний і урочистий. Суворі викладачі перетворилися в дбайливих люблячих наставників і не приховували посмішок і радості. Серед гостей - не тільки викладачі, але й батьки, керівники міста, священнослужителі, улюблені друзі.
Літня погода, прощальні промови, посмішки гостей свята і радісні сяючі обличчя випускників - все це створює настрій справжнього свята.
З вітальними промовами до випускників звернулися директор коледжу Юрій Іванович Черневий, міський голова Зенон Макота, завідувач кафедри бухгалтерського обліку Львівської комерційної академії, професор Бачинський В.І. Випускникам побажали продовжити подальшу освіту в університетах, реалізуватися в обраній професії, бути затребуваними. З благословенням Божим в самостійне життя звернулися священики – отець Василь та отець Іван. Окропивши випускників освяченою водою і вручивши кожному з них іконку, побажали їм і їх батькам Божої ласки і допомоги у досягненні доброї мети.
Всі гості висловили надію, що цей день назавжди закарбується в пам'яті випускників і що вони не втратять зв'язок з коледжем, з викладачами і своїми однокурсниками,адже яким би не було важким навчання, в пам'яті надовго залишаться шановні викладачі, творча атмосфера коледжу, лекції, заліки, іспити, концертні виступи, поїздки на конкурси, екскурсії.

Випускники, розлучаючись з викладачами та друзями, передають естафету добрих традицій наступним курсам.
Comments
No Comments have been Posted.
Post Comment
Please Login to Post a Comment.
Ratings
Rating is available to Members only.

Please login or register to vote.

No Ratings have been Posted.
Login
Username

PasswordNot a member yet?
Click here to register.

Forgotten your password?
Request a new one here.
Member Poll
There are no polls defined.
Render time: 0.11 seconds 1,108,891 unique visits