¤ Guests Online: 1
¤ Members Online: 0
¤ Total Members: 5
¤ Newest Member: teacher
|
|
Notice: Undefined index: 400 in /sata1/home/users/forestcollege/www/eng.forestcollege.if.ua/articles.php on line 22
Deprecated: Function ereg() is deprecated in /sata1/home/users/forestcollege/www/eng.forestcollege.if.ua/articles.php on line 38

Слово «музей» походить з глибокої давності. В античній Греції «мусеєм(мусейоном)» називали храм, присвячений музам-дочкам могучого бога Зевса. Греки поважали муз як богинь-покровительниць творчої діяльності і наук. Так і в наші дні процес створення музея являє собою принцип синтеза творчості і наукових досліджень.
Взаємодія між минулим, сучасним і майбутнім народжує нові можливості навчання і виховання.

В стінах лісової школи в Болехові, в свій час був великий музей, в експозиціях якого було багато унікальних експонатів геології, палеонтології, зоології. В той час це був перший і єдиний музей на Болехівщині, створений викладачами та учнями лісової школи. На жаль всі унікальні колекції були вивезені за кордон. Колектив Прикарпатського лісогосподарського коледжу поставив собі за мету відродити музей. Завдяки винятковому ентузіазму викладачів та студентів - творців Музею, в надзвичайно короткі строки вдалося створити науково обґрунтовану експозицію. Вже зараз в колекціях музею можна побачити унікальні зразки геології, ботаніки, палеонтології, зоології, археології. Серед них – відбити мезозойських риб, стовбур викопного дуба, викопні решти морської фауни.

Музей став центром організації пошукової роботи студентів коледжу. Адже практично всі експонати – це результат пошукових експедицій, подорожей викладачів та студенті, навчальних практик.Під керівництвом викладачів всі знахідки обробляються , систематизуються, класифікуються, оформляються студентами. Цей процес є важливою формою навчання, яка вимагає від студента творчо мислити. Бо головною метою створення і функціонування музею і був розвиток пізнавальних, творчих здібностей студентів, тому що під час досягнення мети і будуть формуватись навички роботи по збору, обробки, систематизації та оформлення матер’ялів.
Дослідницька робота студентів є надзвичайно цінною, саме у процесі такої роботи у студентів розвивається їх дослідницькі здібності. За таких умов студент є не пасивним учасником навчально-виховного процесу, а перетворюється на активного його учасника – студента-відкривача. Діяльність музею здійснюється в трьох напрямках:пошукова;експозиційна; просвітницька(інформаційна).
 |
No Comments have been Posted.
|
Please Login to Post a Comment.
|
|
Not a member yet? Click here to register.
Forgotten your password? Request a new one here.
|
There are no polls defined.
|
|